Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Ateliér TV NOVA - byt Brooklynský loft

Popis nemovitosti

Pronájem excelentního bytu- oblíbeného ateliéru TV NOVA. Zcela výjimečný byt ve stylu Brooklynského loftu, ca 250 m2, který využívá i TV NOVA k natáčení filmových scén, je jeho vlastníkem nabízen k pronájmu za účelem realizace filmových scén, workshopu, modelingu nebo k propagaci zboží. Je to pro vás jedinečná příležitost, jak realizovat super neokoukaný marketink. Interiér bytu můžete přizpůsobit vašim potřebám. Byt je přístupný z nákladního výtahu nebo z prostorné chodby, je orientován na západ a je ihned k dispozici. Cena pronájmu bude určena na základě dohody s majitelem. Pronájem není určen pro bydlení. Bližší informace obdržíte u makléře na tel. 777 744 241. PENb zatím neurčen a proto ho musím označit třídou "G".

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF