Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej atyp. kompletně zařízeného bytu 3+1 s lodžií v Liberci

Popis nemovitosti

Prodej atypického bytu 3+1, ca 80m2, s lodžií a kompletním vybavením v Liberci Burianova ul. Velice pěkný a prakticky řešený byt byl před 10 lety kompletně zrekonstruován a přizpůsoben potřebám majitele. Posunutím příček byla zvětšená koupelna a WC a proběhlo propojení kuchyně s jídelnou. Před 5 lety proběhla rekonstrukce kuchyňské linky a kompletní vybavení celého bytu v hodnotě cca 900.000,- Kč. Majitel neměl domácí zvířata ani není kuřák. Byt působí celkově příjemným a originálním dojmem, je umístěn ve 2.patře domu po kompletní revitalizaci, který je umístěn na okraji sídliště. Lodžie je orientovaná na východ. Aktuální měsíční náklady jsou 4.946,- Kč + elektřina. V bytě je komora, patří k němu sklep i podíl na společné místnosti na patře. Před domem je parkoviště, nově zrekonstruovaný polyfunkční objekt Gusto, v místě je několik zastávek autobusů MHD a supermarketů Albert, Penny, Lidl, mateřské a základní školy, restaurace, parky, kostel - prostě vše, co potřebujete ke spokojenému bydlení. Byt bude k dispozici v druhé polovině srpna 2022. Nabídková cena včetně nábytku je 5.750.000,- Kč.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF