Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytového domu se šesti byty 2+kk v Liberci, Františkov, za 18.700.000,- Kč.

Popis nemovitosti

 

Prodej bytového domu v Liberci

Prodej bytového domu o šesti bytech 2+kk v Liberci, Vojanova ul.

Jedná se o výbornou investiční záležitost, která pro vás vznikne koupí tohoto bytového domu. V domě je 6 stejných bytů 2+kk o výměře cca 42 m2, jeden z nich v 1. patře je prázdný, ostatní jsou pronajaty na dobu určitou. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy v kombinaci s krbovými kamny, vodu ohřívá boiler na elektřinu.

Dům má zastavěnou plochu cca 103 m2, je podsklepen, má tři nadzemní podlaží a půdu, dva komíny, je připojen na městskou vodu, kanalizaci a elektřinu, je v něm částečně nová elektřina, jedna nová stoupačka a kanalizační trubky v plastu.

Pozemek má celkovou výměru 725 m2, z toho je zastavěná plocha a nádvoří 239 m2. Na pozemku za domem by bylo optimální vybudovat parkovací stání a relaxační prvek, např. altán s grilem.

Nyní jsou výtěžky z pronájmu nízké, ale po dokončení rekonstrukce by bylo reálně možné dosáhnout zhruba výnosu z pronájmů 750.000 Kč za rok + spotřeby.

Místo je optimální, ve vzdálenosti cca 100 m je zastávka MHD, do centra dojedete za cca 5 minut MHD nebo autem, ve stejném čase je vjezd na dálnici do Prahy nebo Ústí nad Labem, za 10 minut jste ve Sportovní areálu Ještěd, za dvacet minut v Jizerských horách. Na sousedním pozemku vzniká moderní komplex bytových domů nazvaný Zahrada Gallas, po proslulém šlechtickém rodu, který atraktivitu této lokality ještě jistě zvýší.

Nabídková cena 18.700.000 Kč zahrnuje právní služby spojené s prodejem nemovitosti do výše 9.000 Kč včetně kolku pro katastr i provizi pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF