Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Hrádku nad Nisou, za 1.890.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 1+kk, ca 40 m2, v Hrádku nad Nisou. Pěkný slunný byt je po zdařilé rekonstrukci a je v něm nová kuchyňská linka, včetně spotřebičů, nové podlahy, dveře aj. Byt je ihned k nastěhování, nachází se v 5. patře domu po kompletní revitalizaci, je orientován na jih a nabízí pěkný výhled na Popovu skálu a lesy kolem ní. Byt je vhodný k bydlení i jako investice k pronajímání, protože jsou tam nízké měsíční náklady ve výši 3.000,- Kč + el.. Dům je situován v klidném místě na okraji sídliště u lesa, s dostatkem parkovacích míst a s dětským hřištěm před ním. Nedaleko je městský park, pietní místo Müllerova hrobka, a veškerá občanská vybavenost. Město Hrádek je atraktivní lokalitou, protože nabízí dostatek pracovních míst v místní velké a moderní průmyslové zóně, je propojené rychlostní komunikací s Libercem a leží na hranicích s Polskem i Německem. Nedaleko je vyhledávaný rekreační areál Kristýna, který nabízí širokou škálu možností pro aktivní odpočinek a relaxaci. Prodejní cena 1.890.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i úhradu advokáta za vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o úschově do 9.000,- Kč včetně vkladu do katastru.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF