Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+kk, ca 33m2, v Liberci přímo u Home Credit Arény, za 2.500.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 1+kk, ca 33 m2, OV, v Liberci Jeronýmova ul. Jedná se o prodej bytu v lukrativní lokalitě přímo u Home Credit Arény, která nabízí maximální možnou škálu sportovních aktivit a to jak na profesionální, sportovní i na hobby úrovni. V blízkosti se nachází mnoho dalších sportovišť i Armádní středisko Dukla.

Byt je slunný, středový, o výměře ca 33 m2 ( + komora na patře ca 3 m2) a nachází se ve 3.patře cihlové zateplené budovy, která byla kolaudovaná v r. 2002. Byt je koncipován jako bezbariérový, je obslužný prostorným výtahem a jeho součástí je kuchyňská linka včetně spotřebičů i vestavěná skříň v předsíni. Na byt je možné čerpat bez problémů hypotéku, protože na něm neváznou žádná břemena. Aktuálně je byt pronajímán slušnému nájemníkovi, který tam už 10 let spokojeně bydlí. Měsíční poplatky spojené s užívání bytu jsou ve výši 2.821,- Kč + elektřina. Byt je optimální jako investice na pronájem a samozřejmě také velice vhodný k bydlení pro osoby, kterým vyhovuje jeho poloha. K dispozici bude nejpozději od 1.4. 2024, po dohodě s nájemníkem možno i dříve.

Dům má centrální vytápění a ohřev vody, před domem je zastávka autobusu MHD, v místě jsou restaurace, hotel a obchody, převážně spojené se sportovními aktivitami, Gymnázium Jeronýmova, vjezd na dálnici Liberec – Praha a veškerá občanská vybavenost.

Nabídková cena je ve výši 2.500.000,- Kč a zahrnuje provizi RK i právní služby spojené se sepisem kupní smlouvy a smlouva o úschově do výše 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr za vklad.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF