Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1, ca 55m2, s lodžií v Liberci, Králův Háj, ulice Aloisina výšina 426.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+1, ca 55 m2, s lodžií v Liberci, Králův Háj, ul. Aloisina výšina 426

Byt má jedinečnou polohu s výhledem z lodžie do vzrostlého lesa a na jih, je umístěn ve třetím (předposledním bez výtahu) patře bytového domu v jedné z nejoblíbenějších lokalit v Liberci, pro kterou je typické množství zeleně, klid a blízkost středu města.

Byt je výhodně řešený, protože do každého pokoje je samostatný vchod a kuchyně i sociální zázemí jsou mezi nimi. To je praktické pro bydlení a velmi vyhledávané na pronájem. Všude jsou plastová okna a v pokojích podlahu tvoří parkety. Měsíční náklady činí ca 4.100,- Kč + spotřeba elektřiny a plynu. Byt je ve slušném, ale delší dobu nemodernizovaném stavu. Je ihned k dispozici.

Vytápění i ohřev vody v bytě zajišťuje kotelna na plyn v domě. Jižní strana domu obklopuje les, z lodžie je výhled přímo do něj a na jih, což nabízí klidné posezení zalité sluncem. Dům má zateplenou fasádu a je pečlivě udržován. U domu se nachází moderní dětské hřiště, lékařská ordinace, nedaleko jsou zastávky MHD, mateřská škola, vyhlášená restaurace a nyní vzniká atraktivní rekreační zóna Údolní nádrže Harcov.

Nabídková cena 3.350.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i služby advokáta spojené s prodejem bytu a to do výše 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr.

Průkaz energetické náročnosti budovy je v kategorii „D“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF