Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1, cca 90 m2, v centru Jablonce nad Nisou, za 3.250.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného bytu 2+1, cca 90 m2, v centru Jablonce nad Nisou, Mlýnská ul. Jedná se o velice příjemný a prostorný byt v prvorepublikovém bytovém domě, který je výborně řešený, protože má středovou chodbu a tudíž do každého pokoje i kuchyně s jídelnou je samostatný vchod. V bytě jsou nová dřevěná Eurookna s trojskly za ca 200.000,- Kč, která zajišťují vynikající tepelnou i zvukovou izolaci. Byt má vlastní vytápění i ohřev vody kombinovaným kotlem na plyna a v kuchyni jsou funkční krbová kamna. Z kuchyně je pěkný výhled na společnou zahradu s potůčkem a do parku. V bytě je přípojka na pevný internet. Byt se nachází ve zvýšeném a podsklepeném přízemí a náleží k němu sklep ca 5 m2 a na půdě ohraničená kóje ca 9 m2. Ve fondu oprav je naspořeno cca 1.700.000,- Kč. Byt bude k nastěhování do dvou měsíců od podpisu závazné smlouvy o prodeji. Pozice domu je výhodná – naproti domu je bezproblémové parkoviště, nedaleko se nachází Jablonecká přehrada, autobusové nádraží i magistrát města. Nabídková cena  obsahuje provizi pro RK i služby advokáta spojené s prodejem bytu a to do výše 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr. PENb zatím není k dispozici a uvádím třídu „G“.

 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF