Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 s lodžií v Liberci, Králův Háj, po rekonstrukci a s vlastní kotelnou na plyn. 2.950.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného bytu 2+1 s lodžií v Liberci, Králův Háj. Byt je po kompletní a nákladné rekonstrukci za ca 600.000,- Kč, při které se realizovala nová zděná koupelna včetně zařizovacích předmětů, nová kuchyň včetně vestavěných spotřebičů – sporák, myčka a digestoř, nové rozvody elektřiny i vody, vinylové podlahy, nové bezpečnostní vchodové dveře, nové interiérové dveře včetně zárubní, obklady, dlažby a štuky. Byt působí velice příjemným dojmem, je moderní, slunný, s výhledem do vzrostlých stromů a výborně řešený, protože do každého pokoje je samostatný vchod a mezi pokoji se nachází koupelna a kuchyň. Byt má plochu ca 50 m2 + lodžie ca 3 m2 + sklep ca 2 m2, je umístěn ve 2. NP. a je orientován na jihozápad. Vytápění i ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě. Dům má zateplenou fasádu, všude jsou plastová okna a je pečlivě udržován. Před domem je prostorné parkoviště a dětské hřiště, nedaleko jsou zastávky MHD, nedávno revitalizovaná rekreační zóna u přehrady a vše, co potřebujete ke spokojenému bydlení. Nabídková cena 2.950.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i služby advokáta spojené s prodejem bytu a to do výše 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr. PENb je „D“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF