Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk, ca 42 m2, v Liberci, Doubí, Mařanova ulice.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+kk, ca 42 m2, v Liberci, Doubí, Mařanova ul. Jedná se o slunný a velice prakticky řešený byt v optimálním prostředí. V bytě jsou dva pokoje se samostatným vchodem, které jsou oddělené předsíní a zděnou koupelnou s WC, což je příjemné pro bydlení a nejvíce vyhledávané pro pronájem. Byt se nachází ve 3.NP. domu, který má zateplenou fasádu, je v něm novější kuchyňská linka a všude jsou plastová okna.

Před domem je parčík s pískovištěm, prostorné parkoviště i obchod, za domem je moderní mateřská škola. Aktuální měsíční náklady na bydlení jsou pro dvě osoby ca 2.500,- Kč + elektřina. Byt je bez věcných břemen, ihned k nastěhování a je takřka v původním stavu.

Je to klidnější lokalita s dostatkem zeleně i parkování, zastávka autobusu MHD je ca 100 m od domu a nedaleko se nachází veškerá občanská vybavenost i Sportovní areál Vesec. K dálnici na Prahu je to ca 3 min autem.

Nabídková prodejní cena 2.895.000,- Kč zahrnuje provizi pro RK a služby advokáta za vyhotovení kupní smlouvy, smlouvy o úschově do 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr. PENb je ve ve třídě „D“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF