Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk v Liberci, Staré Pavlovice.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+kk, ca 42 m2, v Liberci, Starých Pavlovicích, Jabloňová ul. Jedná se o slunný a velice prakticky řešený byt v optimálním prostředí. V bytě jsou dva pokoje se samostatným vchodem, které jsou oddělené předsíní a zděnou koupelnou s WC, což je příjemné pro bydlení a nejvíce vyhledávané pro pronájem. Byt se nachází ve 2.NP. domu, který má zateplenou fasádu, všude plastová okna, dveře, nové stoupačky, výtah, před domem je okrasná zahrádka i parkoviště. Aktuální měsíční náklady na bydlení jsou pro dvě osoby ca 3.700,- Kč + elektřina. Byt je bez věcných břemen, ihned k nastěhování a v původním stavu. Byt je umístěn v klidnějším místě s dostatkem zeleně i parkování, zastávka autobusu MHD je ca 200 m od domu a v blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost – Kaufland, OBI, Lidl, Tesco, školy, fotbalový stadion, tenisové kurty, autokemping, zdravotní středisko aj. K dálnici na Prahu je to ca 5 min autem. Prodejní cena 2.690.000,- Kč zahrnuje provizi pro RK a služby advokáta za vyhotovení kupní smlouvy, smlouvy o úschově do 9.000,- Kč včetně kolku pro katastr. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve tř. „G“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF