Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1, ca 61 m2, se sdílenou koupelnou, WC, technickou místností a zahradou ve Stráži nad Nisou u Liberce.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1, ca 61 m2, se sdílenou koupelnou, WC, technickou místností a zahradou ve Stráži nad Nisou u Liberce. Byt se nachází v přízemí, je v horším stavu, pouze tři okna jsou plastová. Koupelna, WC i jedna místnost ca 15 m2 (nyní slouží jako dřevník a je ve špatném stavu) jsou sdílené pouze se sousedním obydleným bytem o velikosti 1+1. Byt byl vymezen na základě řádně uzavřené Dohody spoluvlastníků o užívání společné nemovité věci ze dne 19.4. 2022. V katastru je evidován jako podíl ve výši jedné třetiny nemovitých věcí, které jsou uvedené v Listu vlastnictví č. 560, k.ú. Stráž nad Nisou, okres Liberec. Vstupní chodba je společná pro celý dům. Rd je zděný, částečně podsklepený, v 1. patře je stále obydlený a částečně podkrovní byt 4+1.  RD je připojen na vodovodní řád, el. 220/380 a odkanalizován je do septiku s tím, že v nejbližší době se má započít s výstavbou veřejné kanalizace. Pozemek o celkové výměře 918 m2 je rovný slunný a stojí na něm zděná garáž. RD je situován na výborném místě - klidný okraj Liberce, v sousedství je nová i starší zástavba RD, nedaleko je Průmyslová zóna Liberec Sever, Nákupní zóna Globus, vjezd na dálnici Liberec - Praha a výpadovka E 442 do Ústí nad Labem. Do 500 m jsou dvě zastávky autobusu MHD i Golf club Liberec. Nabídková cena 1.400.000,- Kč.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF