Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s balkonem v Liberci, Kunratická.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 s lodžií, ca 75 m2, v Liberci, sídl. Kunratická. Příjemný byt byl nedávno rekonstruován nákladem ca 400.000,- Kč a je v něm moderní kuchyňská linka s vestavěnou pračkou i myčkou, zděná atypická koupelna s vanou, praktické vestavěné skříně o délce 9 m, nové podlahy, rozvody elektřiny a vody, bezpečnostní vchodové dveře a všude jsou plastová okna. Byt je umístěn v posledním 7. patře domu, vytápění zajišťuje teplárna. Stávající náklady na bydlení jsou 5.800,- Kč měsíčně + 1.800,- Kč záloha na elektřinu. Aktuálně se dokončuje zateplení střechy, dům má již zateplenou fasádu, všude plastová okna a novější výtah. Dům je situován na okraji sídliště, před ním je parkoviště a nedaleko se nachází autobusová zastávka MHD, mateřská škola, základní škola, dětská hřiště, Tesco, pošta, „přes ulici“ je rekreační zóna Pivovarských rybníků aj. Sídliště Kunratická je oblíbené, protože je obklopené přírodou, je tam čistý vzduch (nedaleko se začalo se stavbou sanatoria pro léčbu plicních chorob) a veškerá občanská vybavenost. Uvolnění bytu dle dohody. Prodejní cena 4.690.000,- Kč obsahuje provizi pro RK a právní služby spojené s prodejem. PENB je „D“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF