Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s lodžií, ca 75 m2, v Liberci, Starých Pavlovicích, Jabloňová ul.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 s lodžií, ca 75 m2, v Liberci, Starých Pavlovicích, Jabloňová ul. Velice pěkný a vkusně zrekonstruovaný byt - zděná koupelna s masážním sprchovým koutem, zánovní kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, vestavěnou troubou, moderní dlažby, dvouúrovňová podlaha v obývacím pokoji i výjimečné kovářské prvky v interiéru - to vše vám zajistí příjemné a neokoukané bydlení. Aktuální měsíční náklady jsou pro dvě osoby ca 5.286,- Kč + elektřina. Byt se nachází ve 2.NP. pečlivě udržovaného domu, který má zateplenou fasádu, všude plastová okna, dveře, nové stoupačky, schránky a nový výtah. Byt je umístěn v klidnějším místě s dostatkem zeleně i parkování, zastávka autobusu MHD je ca 200 m od domu a v blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost - Kaufland, OBI, Lidl, Tesco, školy, fotbalový stadion, tenisové kurty, oblíbená dětská hřiště i cyklostezky, autokempink, zdravotní středisko aj. K dálnici na Prahu je to ca 5 min autem. Prodejní cena 4.649.000,- Kč zahrnuje provizi pro RK a služby advokáta za vyhotovení kupní smlouvy, smlouvy o úschově do 9.000,- Kč včetně kolku pro katastr. PENb je ve třídě „C".

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF