Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s lodžií i vlastním vytápěním v Liberci, za 3.799.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného slunného bytu 3+1 s lodžií i vlastním vytápěním v Liberci, Františkov. Jedná se o výjimečný byt, který má snad všechny plusy – nízké náklady na bydlení, díky vlastnímu kombinovanému kotli na plyn. Aktuálně se platí do fondu oprav, kdy je v této částce je zahrnuta i studená voda, podíl úvěru na celkovou rekonstrukci panelového domu (za cca 2 roky doplaceno), elektřina společných prostor a výtahu v celkové částce 3.433,-Kč měsíčně + plyn 650,-Kč měsíčně + elektřina 1.690,-Kč měsíčně. Byt je umístěn v 5.patře domu (6 NP) a z jeho prostorné lodžie je nádherný výhled na Ještěd, takže je výborně osluněný a navíc jsou okolo situovány byty, což v kombinaci se zateplením panelového domu ještě snižuje náklady na vytápění. Interiér bytu je po rekonstrukci a jsou v něm vestavěné skříně, které optimálně využívají prostor bytu, kuchyňská linka je na míru od firmy Hanák, nová vestavěná digitální myčka Whirlpool, v pokojích a chodbě bytu jsou různé druhy podlahových krytin, které se skládají z parket (obývací pokoj), vinylu (chodba bytu), ozdobného lina (kuchyně), koberce (dětský pokoj), plovoucí podlahy (ložnice) a dlažby (koupelna, záchod + technická místnost). Koupelna je zděná a WC oddělené. Byt bude k nastěhování pravděpodobně od srpna 2023 a náleží k němu i 50 % podíl velkého sklepa, podíl na parcele parkoviště za domem a pozemku před panelovým domem, kde se dále nachází dětské pískoviště a relaxační zóna s dvěma lavičkami. Dům je samostatně stojící, má zateplenou fasádu a všude jsou kvalitní plastová okna i vstupní dveře do domu, nové stoupačky (rozvody elektřiny, odpadů i vody), kdy je pod správou SBD Pozemní stavby Liberec. Plastová okna bytu jsou dále vybavena sítěmi proti hmyzu (komárům). Prostředí je optimální, veškerá občanská vybavenost i dostupnost kvalitních služeb (rychlý internet, televize) - doslova přes ulici je mateřská i základní škola, v blízkosti je zastávka MHD (do 10 min. jste v centru města Liberce), obchod, supermarket BILLA, restaurace i vjezd k dálnici. Parkování OA je možno v okolí domu a na přilehlých komunikacích, včetně parkoviště za domem. Byt zůstane částečně vybaven. Nabídková cena je pevná a obsahuje provizi pro RK  i služby advokáta spojené s prodejem do 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF