Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s lodžií v Liberci, Králův Háj, za 3.440.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej příjemného bytu 3+1 s lodžií v Liberci, Králův Háj. Jedná se o prostorný slunný byt v jedné z nejlepších lokalit v Liberci a tj. na Králově Háji. Byt o výměře ca 65 m2 je umístěn v 6. patře (z 8 pater) domu, kde vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynová kotelna. Byt je po praktické stránce velice dobře řešen – má prostornou předsíň, komoru i šatnu, v pokojích jsou parkety a všude jsou plastová okna s žaluziemi. Byt působí příjemným dojmem a vzhledem k  měsíčním nákladům v aktuální výši 5.460,- Kč + elektřina a plyn je ideální na pronajímání a samozřejmě vám nabídne prostor ke spokojenému bydlení. Lodžie bytu je orientovaná na jihovýchod a poskytuje pěkný výhled na okolní lesy, které jsou typické pro tuto oblíbenou lokalitu. K bytu patří satelit na lodžii, sklep a společná kočárkárna.

Dům má zateplenou fasádu, vlastní vytápění a ohřev vody kotelnou na plyn, bezbariérový přístup a je pečlivě udržován. Před domem se nachází prostorné parkoviště i dětské hřiště, nedaleko jsou zastávky MHD, nedávno revitalizovaná rekreační zóna u přehrady a v blízkosti najdete vše, co potřebujete ke příjemnému bydlení.

Nabídková cena 3.440.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i služby advokáta spojené s prodejem bytu a to do výše 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr. PENb je „D“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF