Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s lodžií v Liberci Ruprechticích za 3.290.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 s lodžíí v Liberci Ruprechticích. Nabízím vám prodej slunného středového bytu v jedné z nejlepších lokalit v Liberci v Třešňové ulici, což je slunné klidné místo s dostatkem bezplatných parkovacích míst, kde se v místě nachází vše, co potřebujete ke spokojenému bydlení: Tesco Supermarket, pošta, zastávky MHD, základní i mateřská škola, Podještědské gymnázium, dětská hřiště, tenisové kurty, lékařské ordinace, rekreační zóny v podhůří Jizerských hor atd. Byt o výměře ca 66 m2 je umístěn ve 4.patře zatepleného panelového domu s výtahem, má novější zděnou koupelnu se sprchovým koutem, šatnu, všude jsou plastová okna, v pokojích jsou parkety a z lodžie u obývacího pokoje je nádherný výhled na Ještěd. Byt je ihned k nastěhování, aktuální měsíční náklady jsou 3.600,- Kč + elektřina a plyn. Penb je ve třídě D. Nabídková cena obsahuje provizi pro RK i právní služby spojené s prodejem do výše 9.000,- Kč.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF