Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 4+1, ca 100 m2, s možností přepažení na 5+1 v Liberci, Králův Háj, za 5.490.000,- Kč.

Popis nemovitosti

dobře řešen, protože má středovou chodbu, takže do každého pokoje, kuchyně i koupelny se záchodem je samostatný vchod. Jeden možná dva pokoje by bylo možné přepažit a získat tak byt 5-6+1. Vytápění i ohřev vody zajišťuje kombinovaný kotel na plyn, po úpravě komínu by bylo možné umístit krbová kamna. Pokoje jsou orientovány na jih a jihozápad a podlahu v nich tvoří parkety.

Byt je příjemný k bydlení a vynikající i jako investice k pronájmu, protože jsou tam nízké měsíční poplatky ca 1.800,- Kč tj. záloha na služby a vodu, zvlášť se platí spotřeba elektřiny a plynu. Byt byl nyní pronajímám s velice zajímavým výnosem, na požádání mohu předložit nájemní smlouvy.

K bytu náleží 20% podíl na společných částech budovy tj. zejména nebytový prostor s větracími okny umístěný přímo pod bytem o velikosti ca 45m2, který by bylo možné využít jako sklad nebo dílnu, a část půdy. Okolní pozemek k bytu nenáleží, přístup k bytu a jeho bonita pro banky je vyřešena věcným břemenem přístupu dle geometrického plánu. Byt je ihned k nastěhování.

Jedná se o velice kvalitní cihlovou budovu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Liberce. Dům má novou střešní krytinu Bramac i opravené komíny.

K bytu by bylo pravděpodobně možné si od města Liberec pronajmout v přilehlé ulici parkovací stání pro auto za ca 1.700,-Kč/měsíčně.

Lokalita je optimální - je tam klid, dostatek zeleně, krásně tam svítí slunce a nedaleko se nachází revitalizovaná rekreační zóna liberecké přehrady, která se právě po 100 letech kompletně modernizuje. 

Prodejní cena 5.490.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i právní služby spojené s prodejem do výše 9.000,- Kč. PENb za tím neurčen a proto ho definuji ve třídě „G“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF