Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 4+1, ca 102 m2, v Liberci, Králův Háj.

Popis nemovitosti

Prodej super bytu 4+1, ca 102 m2, s NP pod bytem 45 m2, v Liberci, Králův Háj. Výjimečná nabídka slunného bytu ve velice kvalitní cihlové budově s novou střešní krytinou Bramac, který je geniálně řešen tak, že může po menších úpravách sloužit i jako advokátní kancelář, ordinace aj. Byt má středovou chodbu, takže do každého pokoje, kuchyně i koupelny se záchodem je samostatný vchod. K bytu náleží 20% podíl na společných částech budovy tj. Zejména nebytový prostor s větracími okny umístěný přímo pod bytem o velikosti ca 45m2, který by bylo možné využít jako sklad nebo dílnu, a značná část půdy, kde by se dal vytvořit i mezonetový byt, protože je tam nový střešní krytina i komíny. Byt je orientován na jih, je vytápěn kombinovaným kotlem na plyn a v pokojích jsou parkety. Dům se nachází v optimální lokalitě Králova háje, který je historicky jednou z nejvíce vyhledávaných a ceněných lokalit v Liberci, protože je tam klid, dostatek zeleně, krásně tam svítí slunce a nedaleko se nachází revitalizovaná rekreační zóna liberecké přehrady. Veškerá občanská vybavenost je v místě nebo v blízkém dosahu. K nastěhování v dubnu 2022. Nabídková cena 6.790.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i právní služby spojené s prodejem do výše 9.000,- Kč.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF