Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej dvougeneračního RD 6+2 v Liberci, Králův Háj.

Popis nemovitosti

Prodej dvougeneračního RD 6+2 s garáží a zahradou v lukrativní části Liberce, Králův Háj. Pětipodlažní dům je situován na velice pěkném slunném a rovném místě v jedné z nejvyhledávanějších lokalit a to přímo u bukového lesa, který je součástí nedávno revitalizovaného Lesoparku Králův Háj u liberecké přehrady. Kvalitní dům z roku 1935 byl v r. 2010 rekonstruován za ca 1.000.000,- Kč, kdy bylo v každém bytě v 1. a 2. NP. realizováno samostatné vytápění a ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, nová koupelna, kuchyň a částečně rozvody elektřiny, plynu, vytápění i vody. RD má zastavěnou plochu ca 100 m2 + garáž s terasou ca 20 m2 a zádveří ca 5 m2. V interiéru jsou zachovány některé původní prvky – kazetové stropy, kování, dveře a vše je ve výborném stavu. V suterénu domu jsou 3 místnosti a 2 sklepy, ve zvýšeném přízemí se nachází byt 3+kk (ca 80 m2) s terasou, ze které je výhled na Ještěd, nad ním je byt 2+1 s jídelnou (ca 80m2) s balkonem. V podkroví je jeden zděný vytápěný pokoj (ca 4,6 x 4m) s vikýřem, stará koupelna s vanou, WC, a bylo by možné zde vytvořit další samostatný byt. RD má dva funkční komíny, jeden z nich je nevyužívaný a do něj by bylo možné instalovat odtah z krbových kamen. RD je odkanalizován do septiku s přepadem. Pozemek o celkové výměře 784 m2 je dle územního plánu celý stavební a stojí na něm zahradní domek i dřevěný altán. K nastěhování bude od dubna 2022. Zastávka autobusu MHD je ca 200 m od domu, občanská vybavenost je v blízkém dosahu. Nabídková cena 11.500.000,- Kč obsahuje provizi pro RK a právní služby spojené s prodejem do 9.000,- Kč včetně kolku pro katastr.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF