Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej dvougeneračního RD 9+2 s poz. 3.190 m2, Studánka u Varnsdorfu.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného dvougeneračního RD 9+2 včetně pozemku ca 3.190 m2 ve Studánce u Varnsdorfu. Prostorný a velice pečlivě udržovaný cihlový RD s nádhernou okrasnou zahradou, samostatnou garáží (ca 34 m2), altánem, bazénem i kůlnou se nachází v optimální prostředí. RD o zast. pl. ca 153 m2 je vytápěn moderním, ca 6 let starým automatickým kotlem na tuhá paliva, je odkanalizován do septiku ca 8m3, vodu používá z vlastní studny a je do něj přivedena el. 220/380. Dům je podsklepen (ca 30m2) a v přízemí jsou tři pokoje, dvě kuchyně s jídelnou, WC a sprchový kout. V 1.patře je šest pokojů (z toho 2 podkrovní), kuchyň, WC, koupelna a velké terasa z poloviny prosklená. Půda je využívána jako úložný prostor. Střecha je kryta asfaltovými taškami, rozvody elektřiny jsou částečně v mědi. Na zahradě udržována chatička 3x5 m, skleník 3x3 m, pergola 3x3 m na posezení s kamenným krbem, bazén 5x5 m s čističkou. Stavební parcela dle územního plánu má výměru ca 2.200 m2, minimální parcela pro výstavbu RD je 1.000m2. Dům je umístěn v klidném slunném místě, které je vzdálené místo se nachází ca 100 m od zastávky autobusových linek do Prahy, České Lípy, Varnsdorfu a Rumburku, ca 200 m od rychlostní komunikace č. 9 Rumburk – Praha, a ca 3 km od Varnsdorfu, kde je veškerá občanská vybavenost. Uvolnění RD dohodou. V blízkosti je pošta, kostel a především nádherná příroda Lužických hor, jejichž málo dotčená krajina okouzlí každého milovníka přírody, lyžování (lyžařský areál na Jedlové hoře), cyklistiky a podobných aktivit, které lze provozovat i v nedalekém Národním parku České Švýcarsko. Nabídková cena 5.490.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i právní servis spojený s prodejem do 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě “G“. 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF