Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej excelentního bytu ve stylu Brooklynského loftu, ca 250m2 s garáží a parkováním, za 14.900.000,- Kč.

Prodej exelentního bytu za 14.900.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej excelentního bytu ve stylu Brooklynského loftu, ca 250m2 s garáží a parkováním. Jedná se o designově dokonale zpracovaný byt ( a to včetně výtahu) s neopakovatelnou atmosférou. Považuji za zbytečné se dále o něm rozepisovat, protože atmosféru popsat nelze, a tak vám zdvořile nabízím jeho prohlídku, kde vám s jeho majitelem, který vše realizoval, tento jedinečný byt ukážeme. Prosím kontaktujte mě pouze v případě, pokud je pro vás prodejní cena akceptovatelná. Garáž i parkování je přímo u domu. Byt nedávno TV Nova použila pro natáčení filmu. Nabídková cena 14.900.000,- Kč zahrnuje provizi pro RK a služby advokáta spojené s prodejem ve výši 12.000,- Kč včetně kolku pro katastr.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF