Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej garáže, ca 25m2, v Liberci, Pavlovicích, ul. Na Mlýnku, za 840.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodám garáž, ca 28 m2 v Liberci, Pavlovicích, ul. Na Mlýnku. Garáž je situovaná na parcele p.č. 753/106 o výměře 28 m2, v osobním vlastnictví, a přímo u řadových rodinných domků v ul. Na Mlýnku. Je ve výborném stavu s vnitřními rozměry 4,22 m x 6 m, tj. 25 m2, se světlostí vjezdu 1,9 m a s funkční elektřinou 220 V. Dveře jsou výklopné z trapézového plechu a s dálkovým ovládáním. Vyklizená bude do jednoho měsíce od podpisu smluv a složení celé kupní ceny.

Nabídková cena 840.000,- Kč zahrnuje služby advokáta spojené se sepisem smluv do výše 7.000,- Kč včetně kolku pro katastr i provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF