Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej garáže v Liberci, Králův Háj, Dvorská ul. za 539.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Prodej garáže v Liberci, Králův Háj, Dvorská ul. Jedná se o zděnou středovou garáž v osobním vlastnictví a to včetně parcely, na které je postavená. V garáži je elektřina 220 V, (která aktuálně nefunguje, protože se vlastnící garáží nedokázali dohodnout na úhradě společné elektřiny), odtoková jímka v podlaze a nové střešní trámy. Garáž má zastavěnou plochu 21 m2, p.p.č. 6296, světlost dveří 2,36 m šířka a 2 m výška, vnitřní prostor garáže 5,5, x 3 m, a je ihned k dispozici. Pozemky před garáží jsou ve vlastnictví města Liberec. Nabídková cena 539.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i náklady za právní služby ve výši 7.000,- Kč, které jsou spojené se sepisem kupní smlouvy, smlouvy o advokátní úschově i kolku pro katastr.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF