Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej obchodu ca 300m2 v centru Mladé Boleslavi.

Popis nemovitosti

Prodej obchodu cca 300 m2 s výlohami v  centru Mladé Boleslavi  na Náměstí Republiky. Jedná se o jedinečnou nabídku prodeje exkluzivního nebytového prostoru v jednom z nejlepších míst k podnikání ve městě. Celý prostor je v bezvadném stavu, působí příjemným a reprezentativním dojmem. Obchod je umístěn ve středu budovy a tvoří ho cca 200 m2 prodejní plochy a cca 100 m2 technického zázemí – tj. kancelář, úpravna a sklad oděvů, toaleta a kuchyňka. V prostorách je bezpečnostní kamerový systém připojený na PCO. Měsíční provozní náklady jsou cca 13.000,- plus elektrická energie dle spotřeby. Zásobování prodejny je možné zadním vchodem. Před obchodem je veřejné parkoviště.  Prodejní cena zahrnuje i nabytí značky Evina Móda, která v tomto místě již více jak třicet let prosperuje při obchodování se špičkovou dámskou módou. Převod obchodu je možné realizovat dle dohody. Tento nebytový prostor díky své poloze nabízí širokou škálu jiného využití – např. reprezentativní kanceláře, lékařské ordinace, finanční služby apod. Prodejní cena 15.900.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i služby spojené s prodejem nemovitosti.

Videoprohlídka

3D scan

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF