Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pěkné zahrádky s chatičkou v Liberci, Františkov.

Popis nemovitosti

Prodej krásné zahrádky ca 320 m2 v osobním vlastnictví s chatičkou v Liberci, Františkov. Na zahradu se dá pohodlně dojet autem ze dvou směrů, ve vzdálenosti do ca 400 m je několik zastávek autobusů MHD a ca 50 m od zahrady protéká malebný Františkovský potůček. Zahrada se nachází v tichém slunném místě, je okrášlená višní, jabloní, azalkami i květinovými záhony, ze tří stran je v oplocená vysokým plotem a má vykopanou jímku na dešťovou vodu.  Do chatky je zavedená elektřina 220 V. Chatka o zast. pl. ca 14 m2 stojí na samostatné parcele, má nové okapy a svody, betonový základ, je částečně podsklepená, s verandou a využitelným podkrovím. Zahrada má plochu celkem ca 302 m2 (bez podílu na cestě) a součástí prodeje je i podíl na přístupové cestě o velikosti ca 27m2. Je to optimální oáza pro odpočinek v okrajové části Liberce. Nabídková cena 790.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i služby advokáta spojené s prodejem do 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF