Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pěkného pozemku ca 2.200 m2 v Dolních Pertolticích, okres Liberec.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného pozemku ca 2.200 m2 v Dolních Pertolticích, okres Liberec. Jedná se o část parcely č. 871/4 o rozměrech ca 40x55m v k.ú. Dolní Pertoltice, okres Liberec, která se nachází přímo u silnice a nedávno tam byl zarovnán terén. Na této romantické parcele jsou dva rybníčky s vlastním prameništěm a na její hranici je vodovodní řád i nadzemní vedení elektřiny. Možnost dokoupení části sousední parcely č. 871/5 o výměře ca 2.900 m2 za 350.000,- Kč. Finální zaměření a oddělení parcely hradí kupující. Je to příjemné a perspektivní místo v malebné krajině, která je takřka ekologickým rájem – je tam ticho, klid, čistý vzduch, k zastávce autobusu je to ca 1 km, do Frýdlantu 8 km a k vyhlášené rekreační zóně Berzdorfského jezera, která je největší vodní plochou severních Čech, Saska i Lužice, 20 km a stejnou cestu budete mít do ráje cyklistů – na Singltek. Nabídková cena 350.000,- Kč, tj. 159,- Kč/m2, obsahuje právní služby spojené s prodejem i provizi pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF