Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pěkného st. pozemku pro RD,ca 1.200 m2, ve Studánce u Varnsdorfu.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného st. pozemku pro RD,ca 1.200 m2, ve Studánce u Varnsdorfu. Rovné klidné a výborně osluněné místo ca 50 m od zastávky autobusových linek do Prahy, České Lípy, Varnsdorfu a Rumburku, ca 200 m od rychlostní komunikace č.9 Rumburk – Praha, a ca 3 km od Varnsdorfu, kde je veškerá občanská vybavenost. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu a vznikne rozdělením pozemků č. 78 a 82. Po dohodě s prodávajícím je možné koupit i větší část pozemků, náklady na oddělení hradí kupující. Na hranici pozemku je přípojka elektřiny 220/380, vodu je nutné řešit vlastní studnou hloubky ca 10 m, odkanalizování do ČOV. V blízkosti je pošta, kostel a především nádherná příroda Lužických hor, jejichž málo dotčená krajina okouzlí každého milovníka přírody, lyžování (lyžařský areál na Jedlové hoře), cyklistiky a podobných aktivit, které lze provozovat i v nedalekém Národním parku České Švýcarsko. Je možné dokoupit sousední st. pozemek č. 80, o výměře 958 m2, který vlastní Varnsdorf. Nabídková cena 598.800,- Kč, tj. 499,- Kč/m2. V případě vice zájemců o koupi, je RK oprávněna vybrat kupujícího formou aukce.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF