Prodej penzionu s restaurací, RD a obchodu v Bedřichově.

Popis nemovitosti

Prodám rodinný dům s penzionem, restaurací a obchodem v klidném místě Bedřichova. Pěkné slunné a velice příhodné místo, která vám zajistí příjemné bydlení daleko od stresu a smogu velkých měst. Rd o velikosti 5+1 s garáží a kůlnou, je po kompletní rekonstrukci s plastovými okny a zateplený, má zast.pl. ca 95m2 a nízké měsíční náklady ca 4.500,- Kč, vytápění i ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch – voda a solární panely. Penzion s restaurací je výborném stavu, má zateplenou fasádu a plastová okna, zast.pl. ca 270 m2, je průběžně modernizován a jeho ubytovací kapacita činí 12 pokojů pro 40 osob, restaurace nabídne stravování ro ca 50 osob. Vytápění zajišťuje nádrž na PB, ohřev vody el. boiler. Bližší info o něm najdete na www.bajama.cz. Obchod byl postaven v r. 2015, má zastavěnou plochu ca 30 m2 a v jeho podkroví je útulný apartmán. Celý komplex se rozprostírá na pozemku o výměře ca 2.700 m2, v blízkosti je zastávka autobusu a občanská vybavenost oblíbené turistické destinace. Nabídková cena celku je 30.900.000,- Kč.

Fotogalerie

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář