Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 4+1 s garáží a terasou v Benešově nad Ploučnicí.

Popis nemovitosti

Prodej RD 4+1 s garáží a terasou v Benešově nad Ploučnicí. Třípodlažní rodinný dům o zastavěné ploše ca 75 m2 je umístěn na krásném slunném i klidném předměstí Benešova, v ul. Táborský vrch 588. Z terasy ca 20 m2 je nádherný výhled na mírně svažitou zahradu ca 627 m2 a do okolní přírody malebného Českého Středohoří. Dům je odkanalizován do vyvážecí jímky, připojen na vodovodní řád a elektřinu 220/380 V, vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva (aktuálně není funkční) a voda je ohřívána boilerem na elektřinu. Ve sníženém přízemí je koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC, dílna, uhelna, kotelna a průchod do garáže ca 17 m2.  Komín byl ca před 5 lety vyvložkován a bylo by možné do něj, kromě stávající kotle na tuhá paliva pro ústřední vytápění, připojit ještě 1x krbová kamna. Dům byl postaven asi v r. 1942 z cihel a plynosilikátových tvárnic, je ve slušném stavu, ale byla by vhodná modernizace interiéru. Ca 50 m od domu je prostorné veřejné parkoviště, ca 500 m zastávka autobusu a ca 1,5 km zastávka vlaku. RD je prodáván včetně nábytku a vybavení a je ihned k nastěhování. Nabídková cena 3.200.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i právní služby spojené s prodejem nemovitosti. 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF