Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pěkného zděného RD 4+kk, ca 146m2,s velkou dvougaráží a chatkou v Liberci.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného zděného RD 4+kk, ca 146m2,s velkou dvougaráží a chatkou v Liberci, Krásná Studánka. Jedná se o prodej velice kvalitního a výborně řešeného  domu s nízkými provozními náklady v příjemném prostředí klidné obce na úpatí Jizerských hor. Optimální půdorys domu umožnil vytvořit ideální rozmístění i velikost jednotlivých místností a proto interiér domu působí jako celek velice příjemným, pohodlným, vzdušným a slunným dojmem. Vytápění domu zajišťuje kombinovaný kotel na plyn, záložní zdroj je elektrokotel a možná je i instalace krbových kamen v obývacím pokoji. Plocha před domem je zpevněná zámkovou dlažbou a stojí na ní velká dvougaráž, ca 33 m2, kterou by bylo možné využít jako dílnu nebo ji upravit na chatu k pronajímání a využít tak okolní, turisticky atraktivní lokalitu, která nabízí mj. prestižní Ypsilon Golf Liberec, špičkové tenisové kurty, koupání i aktivity v jedinečných Jizerských horách. Zastávka MHD i ČD je v místě. Pozemek má plochu celkem 965 m2 a za domem je terasa, zahradní domek a bazén. RD byl kolaudován v r. 2012, má zdivo tl. 44 cm z cihlových tvárnic Porotherm, okna s nízkým koeficientem prostupnosti 0,9, bezpečnostní venkovní žaluzie a jiné nadstandardní stavební prvky. Od silnice je oddělen masivní zdí, která zaručuje klid i soukromí. Do RD je přivedena elektřina 220/380, středotlak plynu, vodovodní řád a odkanalizován je do septiku. K nastěhování bude ca do dvou měsíců od zaplacení kupní ceny. PENb je ve třídě „D".  Nabídková cena 11.900.000,- Kč.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF