Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 5+1 v Liberci, Dlouhý Most

Popis nemovitosti

Prodej RD 5+1 s garáží a bazénem v Liberci, Dlouhý Most. Dvoupodlažní RD o zastavěné ploše ca 114 m2 i s garáží je situován na pěkném slunném a klidném místě na okraji obce Dlouhý Most s výhledem na Javorník a Ještěd. Jedná se o kvalitní dřevostavbu o zast.pl. ca 66 m2, z roku 2004, průběžně modernizovanou, do níž je přivedena elektřina 220/380 V, voda z obecního řádu a do ca 2 let má být připojena na veřejnou kanalizaci. Nyní je odkanalizována do vlastní čistírny odpadních vod, vytápění zajišťují přímotopy a výkonná krbová kamna, vodu ohřívá boiler na elektřinu. V předsíni, koupelně a kuchyni je vytápění v podlaze. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyň, koupelna a WC, v podkroví jsou čtyři pokoje, koupelna a WC. Dům poskytuje vše, co rodina ke spokojenému bydlení potřebuje – u domu je velká dvougaráž ca 50 m2, zastřešená terasa s kamenným topeništěm a na zahradě o výměře ca 1174m2 (dle úp je vedená jako stavební parcela) je zapuštěný bazén ca 8,5x4x1,2m. Plocha pozemku celkem ca 1240 m2. abídková cena 8.290.000,- Kč obsahuje provizi pro RK i právní servis spojený s prodejem do 9.000,- Kč. Penb zatím nebyl realizován a proto ho definuji ve třídě „G“.   

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF