Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 7+1, užitná pl. 219 m2, s dvougaráží, rybníčkem a pozemkem 5.216 m2 pro výstavbu až 2 RD u Jablonce nad Nisou.

Popis nemovitosti

Prodej RD 7+1, užitná pl. 219 m2, s garáží, rybníčkem a pozemkem 5.216 m2 pro výstavbu až 2 RD u Jablonce nad Nisou. 

Hledáte nemovitost, kde si koupíte optimální bydlení pro sebe, pro své děti, klid umocněný nádhernou přírodou a zároveň výhodně investujete? Tak jste ji možná právě našli.

Podsklepený dvoupodlažní rodinný dům s obyvatelným podkrovím se zkolaudovanou garáží s dílnou ca 36 m2 zastřešenou pergolou s udírnou a posezením. JZ orientovaná zahrada domu je v perfektním udržovaném stavu, kde se nachází okrasný rybníček. Dům je průběžně modernizován a ve stavu k okamžitému nastěhování. Nachází se v nádherném prostředí, které nabízí: takřka mystické místo - pramen řeky Nisy, areály pro běžecké i sjezdové lyžování, cyklostezku Odra – Nisa, rozhlednu Nisanku i Černou studnici,  výbornou dostupnost do města Jablonce nad Nisou, které je vzdálené ca 5 minut autem.

RD má užitnou plochu 219 m2. Vytápění domu i ohřev vody zajišťuje moderní tepelné čerpadlo vzduch – voda. Dále je možnost využít krbové vytápění, které je umístěné v obývacím pokoji. Kanalizace je řešená ČOV - tříkomorovým bio septikem. Zásobování vodou z vrtu o hloubce 30m. Elektřina 220/380V. Podsklepení domu tvoří 3 technické místnosti s okny – kotelna a sklady, v přízemí jsou dva pokoje, kuchyň s jídelnou, WC, komora, předsíň, v 1. patře jsou 3 pokoje, koupelna a WC, v podkroví 2 obyvatelné a využívané místnosti. Dům je ve výborné stavu, má zateplenou fasádu a PENb je ve třídě „C" – úsporná. Nespornou výhodou je takřka kompletní technická dokumentace k domu. Náklady na bydlení jsou 3900 kč/měs. (Elektřina).  Celkové pozemky o výměře 5202m2 a lesní pozemek 1630m2

Nabídková cena domu včetně stavebních pozemků 9.450.000,- Kč. obsahuje právní služby pojené s prodejem do 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr i provizi pro RK.

Nabízí se možnost koupě sousedního stavebního pozemku p.č. 1489/1 o výměře 1616 m2 pro výstavbu jednoho RD za 3.450.000,- Kč.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF