Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej st. parcel ca 3.370m2 pro RD v Pertolticích.

Popis nemovitosti

Prodej pěkného pozemku ca 3.370 m2 pro výstavbu RD v Dolních Pertolticích, okres Liberec. Jedná se o vynikající investici do pozemku, který je celodenně osluněný a nachází se v malebné krajině nad údolím Pertoltického potoka u Poustecké obory. Polovina pozemku je rovná a zbytek mírně svažitý, vzhledem k jeho velikosti je pravděpodobná možnost výstavby dvou rodinných domů o třech nadzemních podlažích. Možnost dokoupení sousedního pozemku za výhodnou cenu. Pozemek je součástí kompletu stavebních parcel a zatím k němu nevede přístupová cesta - tu budou muset realizovat budoucí vlastníci pozemků. Vodovodní řád a elektřina je ve vzdálenosti ca 100 m. V sousedství bydlí slušní lidé. Finální zaměření pozemku i realizaci geometrického plánu uhradí kupující. Místo je takřka ekologickým rájem – je tam ticho, klid, čistý vzduch,k zastávce autobusu je to ca 1 km, do Frýdlantu 8 km a k vyhlášené rekreační zóně Berzdorfského jezera, která je největší vodní plochou severních Čech, Saska i Lužice, 20 km a stejnou cestu budete mít do ráje cyklistů – na Singltek. Nabídková cena 505.500,- Kč, tj. 150,- Kč/m2.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF