Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej st. parcely 1.387 m2 pro 1 až 2 RD, zasíťovaná, v Jeseníkách, obec Vápenná.

Popis nemovitosti

Prodej st. parcely 1.387 m2 pro 1 až 2 RD, zasíťovaná, v nádherné lokalitě Jeseníků, v centru malebné obce Vápenná. V komunikaci u pozemku je středotlaké vedení plynu, elektřina a vodovodní řád, přes ulici je prodejna potravin COOP. Rd může být dvoupodlažní s odkanalizováním do ČOV. Minimální velikost pozemku pro stavbu RD není v územním plánu definováno. Obec Vápenná získala v r. 2017 prestižní ocenění Vesnice Olomouckého kraje a je v ní vše, co potřebujete, např. základní a mateřská škola, zastávka autobusu i vlaku, obchody, hřiště aj., ale to, co jí tvoří naprosto jedinečnou je její poloha v údolí mezi Jeseníky a Rychlebskými horami, jejichž moderní cyklostezky, turistické lokality a zatopené lomy na žulu předčí mnohé vyhlášené lokality. Vynikající nabídka na koupi místa, kde se vám bude příjemně bydlet i v klidu odpočívat. Nabídková cena 1.498.000,- Kč, tj. 1.080,- KLč/m2. Vynikající nabídka. 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF