Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej st. pozemku ca 1.400 m2 pro RD v Bílém Kostele.

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku ca 1.400 m2 pro výstavbu RD v Bílém Kostele nad Nisou. Lukrativní rovný a celodenně osluněný pozemek přímo v centru obce u Obecního úřadu nabízí možnost příjemného bydlení v optimálním prostředí. Místo je vzdálené 5 min. autem od nájezdu k rychlostní komunikaci do Liberce a Prahy i na Hrádek nad Nisou, Žitavu nebo do Polska. Do 300m je zastávka autobusu i vlaku ČD, mateřská i základní škola, fotbalové hřiště, a několik dětských hřišť. Středotlaké vedení plynu, elektřina a voda jsou vedeny v komunikaci na hranici pozemku. Dle územního plánu je povolená výstavba podsklepeného dvoupodlažního domu s obyvatelným podkrovím, sedlovou střechou, se zastavěnou plochou 20% z výměry pozemku, na zeleň připadne 60 %. Minimální plocha pozemku pro Rd je 1.000 m2. Pozemek vznikne rozdělením stávající parcely 40/1. Náklady na rozdělení pozemku uhradí kupující, protože se bude vyměřovat dle jeho představ. Parcela se nachází ve 3. povodňové zóně Q20 – dvacetiletá voda. Nabídková cena 2.478.000,- Kč, tj. 1.770,- Kč za m2, obsahuje provizi pro RK a právní služby spojené s prodejem parcely do 9.000,- Kč včetně kolku pro katastr.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF