Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


prodej třetiny RD 8+2 s garáží a pozemkem ve Stráži nad Nisou.

Popis nemovitosti

Prodej třetiny rodinného domu 8+2 s garáží a pozemkem ve Stráži nad Nisou u Liberce. Jedná se o prodej konkrétně nespecifikované třetiny nemovitých věcí dle LV 560 v k.ú. Stráž nad Nisou, okres Liberec. Rd je zděný, částečně podsklepený, v přízemí je byt 4+1 z něhož jsou dva pokoje a kuchyň neobývané a v horším stavu, a dva pokoje s koupelnou jsou obydlené, dále je tam jedna místnost jako bývalá kotelna s kotlem na tuhá paliva a 1x technická místnost. V 1. patře je stále obydlený a částečně podkrovní byt 4+1. RD je připojen na vodovodní řád, el. 220/380 a odkanalizován je do septiku. Pozemek o celkové výměře 918 m2 je rovný slunný a stojí na něm zděná garáž. RD je situován na výborném místě - klidný okraj Liberce, v sousedství je nová i starší zástavba RD, nedaleko je Průmyslová zóna Liberec Sever, Nákupní zóna Globus, vjezd na dálnici Liberec - Praha a výpadovka E 442 do Ústí nad Labem. Do 500 m jsou dvě zastávky autobusu MHD i Golf club Liberec. 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF