Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+kk v Liberci, Vesec.

Cena nájmu je včetně vytápění.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného podkrovního bytu 2+kk, ca 50 m2, v Liberci, Vesec, Česká ul.. Příjemný velice slunný a nezařízený byt (kromě stávající kuchyňské linky včetně spotřebičů) s nízkými náklady na bydlení, se nachází ve 3.NP. cihlového domu s ústředním vytápěním a ohřevem vody automatickou kotelnou. Byt má všude plastová okna, zděnou koupelnu a samostatný elektroměr a vodoměr. Parkování je možné před domem. Možnost rozumného využití sklepních prostor.  Perspektivní a dlouhodobý pronájem v klidné lokalitě zástavby rodinných domů, zastávka MHD je vzdálená cca 100 m, veškerá občanská vybavenost je v blízkém dosahu, rekreační oblast Mlýnský rybník „Tajch“ cca 1 km. Volný od 1.9. 2021. Pronajímatel preferuje klienty bez zvířat, exekucí, záznamu v trestním rejstříku a pracující. Nájemné včetně vytápění 8.900,- Kč + 600,- Kč/měs./os. zúčtovatelná záloha na teplou a studenou vodu + elektřina se přepíše na bydlícího + jednorázově 10.000,- Kč kauce + 8.900,- Kč provize pro RK. PENb zatím nedodán a proto ho definuji ve třídě „G“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF