Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 26 nových luxusních bytů s parkovacím stáním v Jablonci nad Nisou, Jungmannova ul.

Popis nemovitosti

Pronájem 26 nových luxusních bytů s parkovacím stáním v Jablonci nad Nisou, Jungmannova ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem jednotlivých bytů v novostavbě bytového domu (dozdívaný skelet) v lukrativním centru města na začátku pěší zóny a nedaleko radnice. Všechny byty mají vysoký standard materiálů použitých v interiéru a jsou různých velikostí od 1+kk o výměře ca 32 m2 za 9.800, Kč + 1.300,- Kč na osobu jako zúčtovatelná záloha na služby (tj. voda, el. společných prostor i výtahu, úklid domu a odvoz odpadků) + 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + provize pro RK ve výši základního nájemného, 2+kk o výměře ca 61m2 za 13.000,- Kč + služby + 1x jistina + provize pro RK, do 3+1 o výměře ca 80 m2 za 16.000,- Kč + služby + 1x jistina + provize pro RK. Každý byt má sklepní kóji a k některým bytům náleží i balkon. K dispozici bude i 17 krytých a 13 venkovních parkovacích stání, které se platí zvlášť. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a velkých domácích zvířat. Jedná se o výjimečnou nabídku velice kvalitního bydlení přímo v centru města. Pro více informací mě bez váhání kontaktujte. Děkuji. 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF