Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem atraktivního bytu 2+1, ca 85m2, v Jablonci nad Nisou.

 

 

 

Vynikající nabídka, skvělý poměr ceny a prostoru.

Popis nemovitosti

Pronájem atraktivního bytu 2+1, cca 85m2, s vlastním vytápěním, v centru Jablonce nad Nisou, Pražská ul. Velice pěkný klidný a zánovní byt nabízí příjemné bydlení za výbornou cenu. Byt má vlastní vytápění i ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, vinylové podlahy, všude jsou plastová okna a štuky. V bytě je balkonek, komora, nová myčka, chladnička, pračka a kuchyňská linky včetně spotřebičů – el. trouba, hořáky na plyn, digestoř, a vybavení koupelny. Možnost koupě nové pohovky za 50% z nákupní ceny. Byt je umístěn v 2.NP. (1.patro) cihlového domu. Optimální prostředí - klidnější místo nedaleko od výpadovky na Prahu, zimního a fotbalového stadionu, nákupního centra Vendo park, gymnázia U Balvanu, zastávky MHD atd. K nastěhování ihned. Přibližné plochy: pokoj s balkonkem 30m2, druhý pokoj 28m2, kuchyň s jídelnou 18 m2, koupelna 5m2, předsíň s WC 6 m2, zděný sklep cca 8 m2 a kóje ca 6 m2 na půdě. Pronajímatel preferuje klienty bez zvířat, exekucí, záznamu v trestním rejstříku a pracující. Nájemné 10.500,- Kč + 450,- Kč na osobu jako zúčtovatelná záloha na spotřebu vody, osvětlení společných prostor a popelnice. Bydlící si platí sám elektřinu a plyn, který spotřebuje v bytě + jednorázově 10.500,- Kč kauce + 10.500,- Kč provize pro RK. PENb zatím neurčen a proto definuji ve třídě "G".

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF