Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem byt 1+kk v Liberci 14, Hokejka.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 1+kk, ca 20 m2, v Liberci 14, Hokejka, ul. Na Pískovně.  Byt je po kompletní rekonstrukci – nová kuchyňská linka včetně chladničky, pračky a indukčního vařiče, nová koupelna včetně zařízení, rozvodů elektřiny a vody. Vchod má vlastní plynovou kotelnu na vytápění a ohřev vody v bytech. Dlouhodobý pronájem slunného středového bytu ve 3.p., o výměře cca 20 m2. V bytě je internetového připojení O2 TV. Možnost dodání rozkládacího gauče pro spaní. Dům je po rekonstrukci - zateplená fasáda, nové výtahy, vstupní dveře, stoupačky atd.. Před domem je parkoviště, dětské hřiště, mateřská škola. V blízkosti zastávka MHD, supermarket, pošta, základní škola, lékař, restaurace, tenisové kurty aj. Ihned k nastěhování. Nájemné 7.000,- Kč včetně internetu + 1.600,- Kč zúčtovatelná záloha na vytápění a vodu + elektřinu v bytě hradí uživatel + jednorázově 20.000,- Kč kauce + 7.000,- Kč provize pro RK. PENb zatím neurčen a proto definuji jako "G".

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF