Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1, ca 36m2, v Liberci, ul. Seniorů, Vratislavice, za 8.390,- Kč.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 1+1, ca 36 m2, v Liberci, ul. Seniorů, Vratislavice nad Nisou. Jedná se dlouhodobý pronájem slunného středového bytu s výhledem na Ještěd, který je situován ve 4. patře zatepleného domu s výtahem a bezbariérovým přístupem. V bytě je zděná koupelna se zánovní pračkou, rohová kuchyňská linka, v předsíni je vestavěná skříň a šatní stěna. Byt má samostatné číselné měření dodaného tepla, vody a elektřiny. K bytu patří sklepní kóje i společná místnost na sušení prádla. Prostředí je optimální – dům se nachází na okraji novějšího sídliště ve Vratislavicích, u domu je lesopark lákající k procházkám a dostatek parkovacích míst pro auta. Nedaleko je zastávka tramvaje i autobusů MHD, mateřská školka, moderní rekreační zóna Park Nové Vratislavice a několik supermarketů i restaurací. Byt bude k nastěhování od 10.4. 2023. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a bez trvalého bydliště na magistrátu. Nájemné 8.390,- Kč + 3.000,- Kč (na dvě osoby) zúčtovatelná záloha na spotřeby dle rozpisu úhrad + elektřina v bytě se převede na bydlícího + jednorázově jistina 11.390,- Kč + 8.400,- Kč provize pro RK. PENb je ve třídě "D".

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF