Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 (ca 40 m2) v centru Liberce, Zhořelecká ul., za 12.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Nabízíme pěkný byt 1+1 k pronájmu v atraktivní lokalitě Zhořelecká v Liberci. Byt je po kompletní rekonstrukci, slunný orientovaný na jih a s výhledem na Ještěd. Nachází se ve druhém podlaží cihlové budovy bez výtahu. Jeho výměra je ca 40 m², ohřev vody zajišťuje el. boiler a vytápění je řešeno el. přímotopy. Byt není zařízený, což vám umožní ho zařídit podle vašich představ. Ideální pro jednotlivce nebo mladý pár. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, obchody a restaurace. Tato nabídka je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra města. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku tohoto útulného bytu!

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF