Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 (ca 40 m2) v Liberci, Rochlice, ul. U Potůčku, za 9.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 1+1 (ca 40 m2) v Liberci, Rochlice, ul. U Potůčku

Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného středového a slunného bytu v optimálním prostředí. Byt je umístěn ve 3. patře zatepleného cihlového domu, který má vytápění i ohřev vody kotelnou na plyn v domě. Pokoj v bytě je možné přepažit na dvě místnosti. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, digestoří, zařízením koupelny a náleží k němu lodžie v mezipatře a sklepní kóje ca 4,5 m2 v suterénu. Byt působí příjemným dojmem a je ihned k nastěhování.

Společné prostory v domě i před domem jsou pečlivě udržované. U domu je prostorné parkoviště, mateřská škola, moderní dětské i víceúčelové hřiště. Základní škola, zastávky MHD i SM Penny jsou do 5 minut chůze od domu. Je to klidné místo s veškerou občanskou vybaveností.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat, bez bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící.

Nájemné 9.900,- Kč + 3.380,- Kč zúčtovatelná záloha na spotřeby na jednu osoby + na bydlícího se převede spotřeba elektřiny a plynu + 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 9.900,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF