Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk, ca 45m2, v Liberci, Pražská ul.

Popis nemovitosti

Pronájem zánovního bytu 1+kk, ca 45 m2, v centru Liberce, Pražská ul. Dlouhodobý pronájem příjemného a velice pěkného nezařízeného bytu (kromě stávající kuchyňské linky včetně spotřebičů), který je umístěn ve 3. patře (bez výtahu) cihlového domu. Byt má vlastní vytápění a ohřev vody moderní kotelnou na plyn pro 4 byty na podlaží. Společné prostory jsou ve výborném stavu. Výhodné bydlení ve středu města. Prohlídky jsou možné ihned, byt je k nastěhování od 1.8. 2022, nebo dohodou i dříve. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné 7.500,- Kč + 1.500,- Kč zúčtovatelná záloha na 1 osobu za vytápění, vodu a ohřev vody, elektřinu a úklid společných prostor, revize + 500,- Kč záloha na každou další osobu + elektřina v bytě se přepíše na nájemníka + jednorázově jednoměsíční platba jako kauce + 6.500,- Kč provize pro RK. PENb je ve třídě „E“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF