Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk v Liberci, Růžodole.

Popis nemovitosti

Pronájem velice pěkného bytu 1+kk, ca 38m2, s vlastním vytápěním, v Liberci, Ještědská ul.. Byt je po kompletní rekonstrukci, nachází se v přízemí domu a je z něj výhled do zahrady. Má vlastní vytápění i ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, komoru ca 2m2 přes chodbu a je pronajímán nezařízený, kromě stávající kuchyňské linky včetně sporáku. Byt je nadstandardně řešený a jsou v něm plastová  okna s dekorem dřeva, bezpečnostní vchodové dveře, kuchyňská linka od firmy Egger, prostorná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, dlažba i obklady značky Rako, v bytě je připravena přípojka na internet, digitální anténu i satelit. Cihlový dům i společné prostory jsou rovněž po kompletní rekonstrukci, nová zateplená fasáda tl. 14 cm, všude plastová okna aj. Byt bude k nastěhování od 1.4. 2022. Možnost rozumného využití společné zahrady. Perspektivní poloha – před domem zast. MHD, zrekonstruované koupaliště Vápenka, v dosahu Home Credit aréna, sportovní areál Ještěd i veškerá občanská vybavenost. Pronajímatel požaduje 1 až 2 nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné 6.700,- Kč + zúčtovatelné zálohy na služby a vodu 560,- Kč na 1 osobu + elektřinu a plyn si hradí uživatel sám + jednorázově jistota (kauce) 15.000,- Kč + 7.300,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF