Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1, ca 50m2, se sdílenou zahradou, v Liberci, Vesec, ul. Nad Strání 188, za 13.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1, ca 50m2, s vlastním vytápěním v Liberci, Vesec, ul. Nad Strání. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu s vlastním vytápěním kombinovaným kotlem na plyn a se sdílenou zahradou u domu. Byt je umístěn ve 2.NP. cihlového domu, vytápění i ohřev vody zajišťuje kombinovaný kotel na plyn v bytě, a je v něm k dispozici kuchyňská linka se sporákem a digestoří. Je to klidné slunné místo na okraji zástavby a do ca 500 m od domu se nacházejí zastávky vlaku na Nádraží Vesec, autobusu MHD i tramvaje. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a velkých domácích zvířat. Byt je ihned k nastěhování. Nájemné 13.500,- Kč + 700,- Kč na osobu tj. zúčtovatelné zálohy na spotřeby (voda, profi úklid spol. prostor, údržba zahrady, společná elektřina) + odběr elektřiny a plynu si uživatel převede na sebe + 1 x 13.500,- Kč jistina+ 13.500,- Kč provize pro RK. PENb zatím nebyl realizován a proto ho definuji ve třídě „G“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF