Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1, ca 54 m2, s vl. vytápěním v Liberci za 10.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1 (ca 54 m2) s vlastním vytápěním v Liberci, ul. Karolíny Světlé. Jedná se o dlouhodobý pronájem částečně podkrovního pěkného bytu s vlastním vytápěním a ohřevem vody kombinovaným kotlem na plyn. V bytě je novějších kuchyňská linka s indukční varnou deskou, el. troubou, koupelna s vanou, WC, plastová okna a podkrovní komora. Byt je nezařízený, kromě stávající kuchyňské linky i vybavení koupelny a bude k nastěhování od 1.12. 2023. K bytu patří kóje na půdě i možnost rozumného využití společné zahrady. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, bez exekucí, zvířat, bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící. Je to klidné místo, v jehož blízkosti se nachází Home Credit Aréna, moderní koupaliště Vápenka, zastávky MHD, Sportovní areál Ještěd atd. Nájemné 10.900,- Kč + 904,- Kč zúčtovatelná záloha na spotřeby dle aktuálního předpisu poplatků + 400,- Kč na osobu zúčtovatelná záloha na spotřebu vody, + odběr elektřiny i plynu v bytě bude převeden na uživatele ,+ 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 1x 10.900,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF