Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu.

Popis nemovitosti

Pronájem zařízeného bytu 2+1, ca 66m2, s velkou lodžií v Liberci, Králův Háj. Jedná se o dlouhodobý pronájem velice příjemného slunného a kompletně zařízeného bytu s nízkými provozními náklady, protože jeho vytápění i ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo v domě.  Byt byl v r. 2019 zrekonstruován  - nová koupelna, kuchyň, částečně nové rozvody elektřiny, všude jsou plastová okna a štuky. Byt je k dispozici s veškerým vybavením včetně kuchyňské linky se spotřebiči (myčka, pračka, chladnička s mrazničkou), jídelní stůl se židlemi, nové palandy pro děti, manželské postele, pračky a nábytek v obývacím pokoji včetně 1,5 roku nové rozkládací rohové sedačky. Byt je umístěn v 6. patře budovy na konci uzamykatelné chodby, což zaručuje maximální soukromí, má užitnou plochu ca 57,3 m2 (obývací pokoj s kuchyní ca 28 m2, ložnice ca 18 m2) + lodžie ca 7,2 m2 + ca 2m2 sklep. V pokojích jsou původní a skvěle zachovalé parkety. Pokoje jsou situované na jih a je z nich nádherný výhled na Ještědský hřeben. Nastěhování je možné od 1.11. 2021. Optimální prostředí – klidné místo s dostatkem zeleně a s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky.  Nájemné 12.900,- Kč + 3.100,- Kč zúčtovatelná záloha na služby + spotřeba elektřina v bytě + 1x jistina 25.000,- Kč + 12.900,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF