Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 s balkonem v Liberci, Králův Háj.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1 s balkonem v Liberci, Králův Háj. Dům je vytápěn vlastní plynovou kotelnou. Slunný příjemný nezařízený (kromě kuchyňské linky a koupelny) byt o ploše cca 50 m2, je ve výborném stavu, všude plastová okna, štuky, v pokojích parkety, je situován v 5.p. s výtahem, bezbariérový přístup. Z balkonu pěkný výhled na Ještěd. K bytu patří sklep ca 2,1 m2. Optimální prostředí. Příjemná klidná a vyhledávaná lokalita, před domem zastávka MHD, revitalizované nákupní středisko Centrum, rekreační zóna u Liberecké přehrady. Pronájem je dlouhodobý. Dům je po částečné rekonstrukci, fasáda, nové výtahy, vestibul, parkoviště před domem. Od 12.9. 2022 je k nastěhování. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné 9.500,- Kč + 4.700,- Kč (na 2 osoby) zúčtovatelná záloha spotřeby teplé a studené vody, vytápění, režie domu, fond oprav + elektřina + plyn + komunální odpad + pojištění bytu, + jednorázově kauce 14.200,- Kč + provize pro RK 10.000,- Kč.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF