Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 s lodžií v Liberci, za 12.900,- Kč + služby a spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1 (ca 72m2) s lodžií a vl. vytápěním v Liberci, ul. U Potůčku. Jedná se o dlouhodobý pronájem velice pěkného a slunného bytu v optimálním prostředí. Byt o výměře ca 72 m2 s lodžií je umístěn ve 3.NP. cihlového bytového domu (dozdívaný skelet) s vlastním vytápěním a ohřevem vody kotelnou na plyn v domě. Byt bude k dispozici od 1.2. 2024 a to bez vybavení, kromě stávající kuchyňské linky a vybavení koupelny. K bytu patří sklepní kóje. Byt působí velmi příjemným dojmem a také společné prostory v domě i před domem jsou pečlivě udržované. U domu je prostorné parkoviště, mateřská škola, moderní dětské i víceúčelové hřiště. Základní škola, zastávky MHD i SM Penny jsou do 5 minut chůze od domu. Je to klidné místo s veškerou občanskou vybaveností. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, bez exekucí, zvířat a nekuřáky. Nájemné 12.900,- Kč + 4.564,- Kč zúčtovatelná záloha na spotřeby na dvě osoby + na bydlícího se převede spotřeba elektřiny a plynu + 1x jistina 19.000,- Kč + 12.900,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF